Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana oleju w skrzyni biegów BMW E36
#21
Tutaj proponuję Ci TITAN ATF 3353 - będziesz zadowolony.

[Obrazek: produkt-nazwa-atf-3353-forum.jpg]

A tak na marginesie to olej ten możesz też zastosować w układzie wspomagania czyli dwie sprawy możesz załatwić jednym olejem-

DLA ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE http://WWW.OLEJEFUCHS.PL5 % upustu po zstosowaniu kodu START14.
Odpowiedz
#22
Jestem już po.... zakupiłem ten olej tak jak polecałeś i wymieiłem go w całości.

Skrzynia działa super, mimo ujemnych temperatur biegi wchodzą elegancko Confusedhock: .

Także wielkie dzięki za pomoc.

POZDRAWIAM i raz jeszcze wielkie ukłony za pomoc Big Grin
Odpowiedz
#23
100ml opakowania to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.
Odpowiedz
#24
jak się olej sprawdza.? warty jest zakupu ?
Odpowiedz
#25
Tomek, sprawdza się u mnie. Jeżdzę na nim od miesiaca i wszystko jest okej wiec szczerze polecam.
Odpowiedz
#26
Ja mogę polecić olej fuchs.
Odpowiedz
#27
Hello,
Mój ziomek chce wymienić olej w BMW na naklejce ma LT2 - czyli PENTOSIN MTF2 75W80 lub FUCHS SINTOFLUID 75W80 ale ostatnio gdzieś przeczytałem że Pentosin już nie będzie produkował tego oleju i teraz będzie robił to FUCHS - podobno FUCHS przejął PENTOSINA .... o co come ON czy to prawda ?

Pozdro
p.s. MOJA skrzynia działa miodzio Big Grin Także COOOL
Odpowiedz
#28
Witam
Ostatnio na allegro pojawiły się aukcję właśnią z tą informacją o przejęciu PENTOSINA przez FUCHSA:

[Obrazek: pento-sinto-1.jpg]
[Obrazek: pento-sinto-2.jpg]
Są jakieś oficialne informacje ????
Odpowiedz
#29
Witam.
Wszystko się zgadza z dniem 1 lipca 2015 roku PENTOSIN dołączył do spółek grupy FUCHS - http://www.fuchs-oil.pl/aktualnosci/arti...osinu.html
Poza tym olej PENTOSIN MTF 2 75W80 nie jest już produkowany i został on zastąpiony Produktem TITAN SINTOFLUID 75W80 (chyba poprawnie zostanie- teraz SINTOFLUID 75W80 jest trochę to śmieszne ale lepszym zamiennikiem czyli spełnia normę BMW LT1 LT2 i dodatkowo czego PENTOSIN nie miał, on ma BMW LT3).
Także właściciele BMW na pewno nie stracą na jakości a nawet zyskają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości